Комфортний простір навколо забудови Микільської Слобідки: чого хочуть мешканці мікрорайону

23 вересня 2021
Комфортний простір навколо забудови Микільської Слобідки: чого хочуть мешканці мікрорайону

У рамках проєкту «Я ❤️ Слобідку» компанія ТОВ “Нова Слобідка” розпочала збір пропозицій місцевих жителів для розвитку Микільської Слобідки. https://www.facebook.com/108551698156033/posts/131042395906963/ Раніше ця компанія ініціювала соціологічне дослідження з вивчення громадської думки щодо напрямків доброустрою мікрорайону.

Енергоефективність будинків, чисті вулиці й комфортний простір для відпочинку - саме ці напрямки розвитку території вважають пріоритетними більшість мешканців столичного мікрорайону Микільська Слобідка. Крім того, люди хотіли б мати поруч облаштовану набережну, інклюзивний пляж і басейн. Такі результати опитування жителів району оприлюднила дослідницька компанія “Ю.С.С.”.

http://ussresearch.org.ua/index.php/ukr/our-dosl-ukr/res-dosl-ukr/115-mykilska-slobidka-2021-opytuvannia-ukr

У період з 26 серпня по 1 вересня 2021 року соціологи опитали 400 респондентів віком від 18 років, які постійно проживають в межах мікрорайону «Микільська Слобідка». Опитування охоплювало всі багатоквартирні житлові будинки мікрорайону, а при формуванні вибірки було враховано вік і стать респондентів відповідно до даних держстатистики про статево-вікову структуру населення Києва.

Понад третина опитаних (35,1%) визначила серед найпріоритетніших цілей розвитку мікрорайону забезпечення енергоефективності будинків. Крім того, досить значна частка мешканців назвала серед пріоритетів чисті вулиці (26,3%), комфортний простір для відпочинку (25,8%), наявність місць для паркування (24,7%), якість доріг (23,2%) та безпечність паркової зони (21,5%).

Водночас майже половина мешканців Микільської Слобідки потребує покращення якості технічного обслуговування багатоквартирних будинків (43,8% респондентів). Іншими важливими потребами є якість питної води (31,3%), безпечне подвір’я і впровадження системи відеоспостереження (29,3%), а також медичні послуги (24,0%).

Популярним місцем відпочинку жителів району є Микільсько-Слобідський парк, який щодня або майже щодня відвідує близько чверті опитаних, а понад 28% жителів буває там принаймні раз на тиждень. Здебільшого люди відвідують парк з метою піших прогулянок (понад 60%) та прогулянок з дітьми (понад 40%).

Натомість понад половині опитаних не вистачає у парку бесідок і павільйонів, ще третина хотіла б бачити більше дитячих майданчиків, велосипедних доріжок та майданчиків для вигулу собак. Більша частина жителів Микільської Слобідки були б не проти появі у парку зелених лабіринтів з насаджень й ландшафтних композицій, а 43,2% відзначили, що їм не вистачає безкоштовної Wi-Fi зони.

Крім того, більшість місцевих мешканців висловлюється за проведення реконструкції та покращення благоустрою набережної Дніпра в межах їхнього мікрорайону. Однак стосовно необхідних масштабів такої реконструкції одностайності немає: 48,5% опитаних вважають, що достатньо провести «косметичний» ремонт набережної та оновити вже існуючі об’єкти, тоді як 40,0% опитаних виступили за масштабну реконструкцію набережної із встановленням нових об’єктів.

Переважна більшість опитаних жителів Микільської Слобідки підтримують ідею створення в межах їхнього мікрорайону першого в Києві інклюзивного пляжу (за це виступили майже 90% респондентів), будівництво в їхньому мікрорайоні басейну для дітей та дорослих (майже 74%) та реконструкцію скверу на вулиці Митрополита Андрея Шептицького (понад 85%).

Нагадаємо, девелоперська компанія «Нова Слобідка» інвестує 50 млн грн у благоустрій території навколо майбутнього ЖК на вул. Микільсько-Слобідській та ініціювала діалог із місцевою громадою, аби разом визначити найбільш важливі напрямки фінансування. Опитування для вивчення громадської думки проводилося соціологічною компанією на замовлення девелопера.

https://kievvlast.com.ua/news/vlasniki-majbutnogo-zhk-na-mikilsko-slobidskij-7-9-zaluchayut-gromadu-do-rozpodilu-50-mln-grn-investitsij

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему
Події Відео 17 березня 2023

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему

На Дніпропетровщині працювала розгалужена мережа шахрайських «сall-центрів» задля грошової наживи