Кілька країн ЄС погодилися поділитися з Україною вакциною - Стефанішина

04 лютого 2021
Кілька країн ЄС погодилися поділитися з Україною вакциною - Стефанішина

Кілька країн ЄС, серед яких одна дуже дружня до України, погодилися на перепродаж Україні надлишків вакцини від коронавірусу.

Про це розповіла віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в інтерв’ю ТСН.ua, повідомляє "Європейська правда".

Вона відзначила, що Україна сьогодні фактично завершує консультації щодо перерозподілу частини надлишків вакцини, які отримав ЄС.

"Дійсно, є декілька країн ЄС, одна з них дуже дружня до нас, які погодилися на перепродаж в рамках цих надлишків частини вакцин. Україна їх купує", - сказала Стефанішина. 

Вона не стала розкривати назву "дуже дружньої" країни, відзначивши, що це конфіденційна інформація.

"В першу чергу це буде контракт з компанією про перепродаж вакцин. З часом буде відомо більше деталей", - зазначила віцепрем’єрка.

"Але я також хотіла б подякувати і великій кількості країн ЄС, які не маючи таких надлишків, все ж таки просували інтереси України, необхідність забезпечення доступу України до вакцин. Мова йде про понад 13 країн ЄС", - додала вона.

Крім того, Стефанішина розкрила перспективи введення паспортів щеплень для українців та спрогнозувала три сценарії щодо відкриття кордонів для українців.

Джерело pravda.com.ua
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами