Кандидат Колесник пропонує відселити жителів 95 кварталу у Кривому Розі

22 листопада 2021
Кандидат Колесник пропонує відселити жителів 95 кварталу у Кривому Розі

Виселити не можна залишити. Колишній депутат міської ради, а нині блогер на одному з каналів Кривого Рогу Микола Колесник пропонує відселити жителів будинків, розташованих поруч із Північним та Південним карьєром. Ідеться про десятки тисяч людей. А такі радикальні заходи Колесник пов’язує нібито з погіршенням екологічної ситуації у цих районах через роботу підприємств. Про це Колесник заявив в своїй програмі «Тема» на Першому міському телеканалі.

«Для того, щоб усунути головне порушення, знаходження в межах санітарної зони (кар'єру) житлових будинків, необхідно виселити за її межі, напевне, десятки тисяч людей», – заявив Колесник.

От що буває, коли не фахова людина спочатку з політика перекваліфіковується на блогера, а потім з блогера у екологи.

При цьому підприємства, які згадує Колесник, працюють з дозволами і нещодавно проходили перевірку з боку Держекоінспекції. Але ключове — Колесник критикує не самі підприємства, а нардепку від «Слуги народу», яка входить до складу
комітету з питань екології.

Який хитрий крок. Використовувати питання екології для критики політичних опонентів. Така собі передвиборча кампанія. Тільки Колесник забув, що якщо і голосуватимуть за нього, то не політики, а пересічні громадяни, жителі міста. А судячи з риторики про масове виселення, про людей Колесник думає в останню чергу.

Зеленський звернувся до українців: Перемогли нацизм – переможемо і зараз
Політика Відео 10 травня 2022

Зеленський звернувся до українців: Перемогли нацизм – переможемо і зараз

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем перемоги над нацизмом