Канада підтвердить підтримку України під час саміту лідерів країн-членів НАТО

26 червня 2018
Канада підтвердить підтримку України під час саміту лідерів країн-членів НАТО

Прем'єр-міністр Джастін Трюдо підтвердить підтримку Канадою України під час саміту лідерів країн-членів НАТО, який відбудеться в Брюсселі 11-12 липня, заявили в офісі прем'єр-міністра Канади.

"Разом лідери країн НАТО розглянуть кращі шляхи підвищення колективної безпеки, зокрема, реагуючи на нові загрози і розвиваючи можливості у співпраці з державами-партнерами та організаціями. Глави також будуть реагувати на агресивні та незаконні дії Росії, а прем'єр-міністр Трюдо підтвердить підтримку Канадою України", - розповіли в офісі прем'єр-міністра.

У відомстві додали, що під час саміту Трюдо також "обговорить з іншими лідерами країн НАТО трансатлантичні безпекові питання, серед яких способи співпраці заради зміцнення заснованого на правилах порядку у світі і захисту цивільних". "Під час усіх дискусій і робочих сесій прем'єр-міністр Трюдо буде підтверджувати рішучу налаштованість Канади відігравати активну роль в НАТО, а також сильну і конструктивну - у світі", - підсумували в офісі Трюдо.

Нагадаємо, саміт НАТО відбудеться в Брюсселі 11-12 липня. Зараз обговорюється формат участі в ньому Президента України Петра Порошенка.

Джерело https://ua.censor.net.ua
Геннадій Труханов: Росія сьогодні стала на шлях шантажу та спекуляцій
Суспільство Відео 28 вересня 2022

Геннадій Труханов: Росія сьогодні стала на шлях шантажу та спекуляцій

Наявність військової бази росії в Криму створює небезпеку для всього Чорноморського басейну та Одеси зокрема