Канада анонсувала нові економічні санкції проти росії

11 липня 2022
Канада анонсувала нові економічні санкції проти росії

Міністр закордонних справ Канади Мелані Джолі оголосила про намір запровадити додаткові санкції проти росії, які охоплять видобувну, хімічну та інші галузі промисловості

Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті уряду Канади.

«Нові санкції стосуватимуться наземного й трубопровідного транспортування, виробництва металів, а також транспортного, комп’ютерного, електронного й електричного обладнання та машин», - зазначається в повідомленні.

При цьому підкреслюється, що частка нафтового, газового, хімічного й виробничого секторів перевищує 50% доходів бюджету росії, які вона використовує для продовження війни проти України. Тож розширення вже чинних обмежень проти рф має ще більше виснажити фінансові можливості путіна та обмежити його здатність вести війну.

Уточнюється також, що нові санкції ґрунтуються на широких обмеженнях, які Канада послідовно запроваджує проти російського режиму, включно з тими, які оголосила глава МЗС Мелані Джолі під час міністерської зустрічі G20 в Індонезії 8 липня.

Як повідомлялося, від початку окупації росією українського Криму у 2014 році Канада запровадила санкції проти понад 1,6 тисячі фізичних та юридичних осіб рф. Багато з обмежень запроваджені в координації із міжнародними союзниками й партнерами.

Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині
Події Відео 15 листопада 2022

Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині

Про це заявив Генеральний прокурор на брифінгу під час робочого візиту на Одещину