Як обрати ковролінові покриття для офісу

02 березня 2018
Як обрати ковролінові покриття для офісу

Сьогодні практично в кожному офісі підлога застелена ковроліном. Така популярність даного матеріалу викликана тим, що він є відносно зносостійким, а також вважається більш бюджетним варіантом в порівнянні з плиткою або ламінатом. До того ж, якщо придбати ковролін на гумовій основі від КонтрактПол, можна сміливо забути про слизькій поверхні і уберегти своїх співробітників від небажаних травм.

Але якщо ви думаєте, що вибрати хороший ковролін для вашого офісу - справа не складна, тоді ви дуже сильно помиляєтеся. Адже сучасний ринок даного типу покриття може похвалитися достатньою кількістю виробників, якого запросто вистачить для того, щоб заплутати навіть досвідченого фахівця. У цій статті ми дамо вам кілька порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Якщо ви шукаєте якісне офісне покриття, тоді вам варто відвідати КонтрактПол і звернути свою увагу на три основних властивості, якими повинен володіти ваш ковролін:

Висока зносостійкість, яка безпосередньо залежить від основи, з якої виготовлено ваше покриття. Міцним і довговічним є ковролін на основі гуми, яка забезпечує якісне кріплення ворсинок. Такий матеріал володіє звукопоглинальними властивостями, а також не буде розшаровуватися і має високі звукопоглинальні властивості.
Стійкість до ультрафіолету. Зазвичай офісні приміщення наповнені сонячним світлом, тому дуже важливо підібрати ковролін, який не втратить свій колір. Кращим вибором в даному плані стане покриття з нейлону, яке характеризується відносною зносостійкість і не вигорає на сонці.
Можливість легкого прибирання. Багато хто не звертають уваги на цей фактор, і даремно, адже він може зажадати додаткових витрат (наприклад змусить вас скористатися послугами клінінгових компаній). Від того, наскільки легко буде доглядати за ковроліном в офісі, залежать не тільки його грязеотталкивающие властивості, але й обраний колір покриття. Ковролін світлих відтінків вважається менш ефективним.
І напевно найголовніше - не забувайте про те, що в адмінприміщеннях завжди багато людей, тому варто добре подумати над тим, яке покриття придбати. Краще в цьому випадку використовувати ковролін з низьким ворсом і високою щільністю набивання ворсу.