Ізраїль передасть 17 генераторів Херсонської області

20 грудня 2022
Ізраїль передасть 17 генераторів Херсонської області

Ізраїль передає 17 генераторів для забезпечення електропостачання Херсонської області

Міністр енергетики Герман Галущенко взяв участь у церемонії передачі генераторів від держави Ізраїль установам Херсонської області.

Ізраїль передає 17 генераторів для забезпечення електропостачання на Херсонщині. В офіційному заході з цієї нагоди взяли участь міністр енергетики Герман Галущенко, посол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський, в.о. міністра громад та територій України Василь Лозінський, заступник голови Херсонської обласної адміністрації Дмитро Рибалко, спеціальний представник із Близького Сходу та Африки Максим Субх. Про це повідомляє Міністерство енергетики.

Ізраїль передає Херсонщині 17 генераторів різної потужності – 110 кВА, 170 кВА, 220 кВА та 250 кВА.

"Ми раді, що Ізраїль має можливість допомогти Україні в ці складні часи війни. Бажаю, щоб у кожному українському домі було світло, бажаю не зламатися і вистояти перед цими важкими випробуваннями, які випали на долю України", - наголосив Міхаель Бродський.

Герман Галущенко подякував ізраїльській стороні за допомогу.

"Передача цих генераторів дає потужний імпульс для відновлення регіону в цілому. Така підтримка показує, що всі об'єднуються, щоб зробити життя людей на деокупованих територіях нормальним і цивілізованим, на відміну від того, що вони відчували під окупацією", - наголосив міністр.

Він зазначив, що ситуація на деокупованих територіях залишається складною з огляду на руйнацію, у тому числі й енергетичної інфраструктури. Міністерство енергетики докладає зусиль, щоб максимально забезпечити їх важливим обладнанням. Так, Міненерго додатково направить до Херсонської області 21 генератор і 24 трансформатори, отримані як гуманітарна допомога від міжнародних партнерів.

Нагадаємо, що загалом за 2022 рік в Україну завезли 510,3 тисячі електрогенераторів. Майже половина з них – після скасування мит та ПДВ.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш

Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко
Події Відео 08 червня 2023

Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко

Про це Міністр внутрішніх справ заявив у Херсоні, де працює штаб із ліквідації наслідків підриву ГЕС
Останні статті