Міноборони виділило ще ₴1,9 мільярда для закупівлі дронів через DOT-Chain Defence

31 жовтня 2025
Міноборони виділило ще ₴1,9 мільярда для закупівлі дронів через DOT-Chain Defence

Міністерство оборони України додатково виділило 1,9 млрд гривень для закупівлі безпілотників та іншої техніки через маркетплейс DOT-Chain Defence

Про це міністр оборони України Денис Шмигаль повідомив у Фейсбуці.

За словами Шмигаля, до маркетплейсу долучаються ще 50 бригад Збройних Сил України. Тепер через систему працюють уже 180 підрозділів.

За три місяці через DOT-Chain Defence до війська поставлено майже 100 000 дронів на суму 3,74 млрд грн. Середній термін постачання техніки "з наявності" – лише 10 днів, зауважив Шмигаль.

"DOT-Chain Defence – це зручна та прозора система, де підрозділи самі обирають потрібні засоби, а "Агенція оборонних закупівель" бере на себе бюрократію. Кілька кліків – і дрони в дорозі до фронту", - зазначив Шмигаль.

Міністерство оборони та Міністерство внутрішніх справ масштабували маркетплейс DOT-Chain Defence на закупівлі товарів оборонного призначення для потреб Національної гвардії України.

Джерело Укрінформ