Єрмак прокоментував відведення російських військ від кордону

23 квітня 2021
Єрмак прокоментував відведення російських військ від кордону
Початок відведення військ від кордону з Україною пов'язаний, перш за все, із підтримкою України Заходом

Про це в ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1” сказав Голова Офісу Президента Андрій Єрмак.

"Я абсолютно впевнений, що ця новина є результатом роботи Президента, його команди й, безумовно, підтримки наших партнерів, з якими ми сьогодні говоримо одним голосом з Росією", - заявив Єрмак.

Водночас він поскаржився на критику влади з боку опонентів, наголосивши, що факти й результати роботи говорять набагато краще.

"Ми вже чули її (критику – ред.) і щодо відеоконференції, про яку так багато говорили, під час якої Президент Франції сидів біля Президента України, і розмовляв з канцлером Німеччини", – підкреслив голова ОПУ.

Як повідомлялось,міністр оборони Росії Сергій Шойгу доручив Генеральному штабу РФ і командувачам військами з 23 квітня почати повернення до місць постійної дислокації війська, перекинутих останнім часом до кордонів України.
Джерело Укрінформ
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами