Ягланд подав офіційне прохання Путіну про помилування Сенцова

26 червня 2018
Ягланд подав офіційне прохання Путіну про помилування Сенцова
Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд подав офіційне прохання до президента Росії Володимира Путіна помилувати українського режисера Олега Сенцова.

Як керівник РЄ, генсек має право це зробити згідно з Європейською конвенцією з прав людини.

"Документ було надіслано, чекаємо офіційного підтвердження дипломатичними каналамиРосії", - підтвердили "Голосу Америки" в прес-службі Ради Європи.

Нагадаємо, 20 червня Турбйорн Ягланд відвідав Москву, де зустрівся з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним, міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим і російським омбудсменом Тетяною Москальковою. За словами Гольтгена, під час переговорів з Путіним питання звільнення українських політичних в'язнів він не порушував.

16 травня 2018 року адвокат Сенцова повідомив, що його підзахисний 14 травня оголосив безстрокове голодування. У такий спосіб Сенцов вимагає звільнити всіх українських політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

У серпні 2015 Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив О.Сенцова, затриманого в окупованому Криму в 2014 році, до 20 років колонії суворого режиму за обвинуваченням нібито в створенні на території півострова терористичного угруповання. О.Сенцов відбуває покарання в колонії суворого режиму в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, відомішій як "Білий ведмідь".

Джерело https://ua.censor.net.ua