"Я вражений тим, що бачив": Столтенберг відвідав українських військових у Великобританії

10 листопада 2022

 

Генсек НАТО висловив вдячність Британії, Канаді, Литві та іншим країнам, які беруть участь у цих навчаннях, щоб підтримати Україну в її захисті

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг відвідав українських військових, які проходять підготовку у Великій Британії.

Як повідомляє сайт Альянсу, Столтенберг на початку свого візиту до Великої Британії високо оцінив підтримку України цією країною.

Столтенберг зустрівся з українськими військовими у місті Лідд / фото НАТО

Зокрема, він приєднався до міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса у південно-східному місті Лідд, у якому українські військові проходять підготовку за участі британських, канадійських і литовських інструкторів.

Столтенберг вважає навчання українських військових "важливим прикладом того, як Сполучене Королівство, яке є дуже цінним союзником НАТО, сприяє досягненню реальних змін".

Столтенберг зустрівся з українськими військовими у місті Лідд, де похвалив їх за налаштованість і мужність, тому що Збройні сили України продовжують протидіяти жорстокій і неспровокованій агресивній війні Росії.

"Я вражений тим, що бачив. Я бачив навички, самовідданість українських солдатів, які тут проходять навчання, і мене надихає те, як багато чого вони навчаються, як багато вони можуть досягти всього за кілька тижнів, і я впевнений, що це зробить реальний внесок на полі бою", - сказав Столтенберг.

Також сказано, що з часу незаконної анексії Криму у 2014 році, союзники НАТО, у тому числі Велика Британія, США, Канада Туреччина організували підготовку для тисяч українських військових.

На початку вересня британське Міністерство оборони заявило про розширення учбової програми для українських новобранців, зокрема курс навчання триватиме з 3 до 5 тижнів.

Станом на 14 вересня пройшли підготовку у Британії вже близько 5 тис. військовослужбовців ЗСУ.

Норвегія вирішила приєднатися до масштабних тренувань українських військових у Британії, а також Нова Зеландія відправила 120 інструкторів у Британію для підготовки українських військових.

Джерело unian
На Прикарпатті під час руху загорівся рейсовий автобус - поліцейський офіцер громади допоміг загасити пожежу
Події Відео 21 березня 2023

На Прикарпатті під час руху загорівся рейсовий автобус - поліцейський офіцер громади допоміг загасити пожежу

На Прикарпатті під час руху загорівся рейсовий автобус - поліцейський офіцер громади допоміг загасити пожежу