Гонтареву може врятувати тільки паспорт Сполучених Штатів, – політолог

01 березня 2018
Гонтареву може врятувати тільки паспорт Сполучених Штатів, – політолог За 2017 рік чиновниця задекларувала понад 83,5 мільйона гривень

Після попередника Кубіва Гонтарева продовжила розвал фінансової системи, а далі закривала банки, щоб кинути кінці у воду. Проте кожна фінансова піраміда відслідковується. Гонтареву може врятувати тільки паспорт Сполучених Штатів. Тоді вона буде недосяжною для вітчизняного правосуддя.

Таку заяву зробив політичний та економічний експерт Всеволод Степанюк на прес-конференції в Голос.ua

Про це йдеться у статті Катерини Петренко для сайту "24": Доля Нацбанку: як вплине призначення нового голови на банківську систему України

Степанюк переконаний, що будь-яка нова влада буде переслідувати попередню. Бо та порушила все, що тільки можна: від Конституції до Кримінального кодексу.

 

А от політолог Андрій Золотарьов прогнозує два варіанти подій для Гонтаревої. На його думку, якщо відбудеться м'яка зміна влади, то екс-очільниця НБУ насолоджуватиметься життям. Можливо, за межами України.

Але якщо трапиться жорстка зміна влади, то ті, хто прийдуть на зміну Порошенку, кидатимуть до в'язниці своїх попередників. Тоді Гонтаревій варто буде напружитись, бо від суми і тюрми не зарікаються,
– прокоментував політолог.

Читайте також: Рада не звільнятиме Гонтареву 1 березня

Нагадаємо: 18 січня 2018 року Президент Петро Порошенко вніс до парламенту проекти постанов про звільнення з посади голови НБУ Валерії Гонтаревої, яка ще у квітні 2017 року повідомила про своє рішення піти у відставку, і призначення на цю посаду Якова Смолія.
Стало відомо, що питання про звільнення Валерії Гонтаревої та призначення її наступника на посаду голови НБУ 1 березня депутати Верховної Ради розглядати не будуть. За словами нардепа Михайла Довбенка, воно, найімовірніше, буде винесене на розгляд Верховної Ради вже наступного пленарного тижня – 13-16 березня.

Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко
Події Відео 08 червня 2023

Ми шукаємо шляхи для того, щоб евакуювати наших громадян з лівого берега Херсонщини - Ігор Клименко

Про це Міністр внутрішніх справ заявив у Херсоні, де працює штаб із ліквідації наслідків підриву ГЕС
Останні статті