Генпрокурор Костін хоче бачити новий темп Офісу, яким йому довірили керувати

09 листопада 2022
Генпрокурор Костін хоче бачити новий темп Офісу, яким йому довірили керувати

Війна – це зовсім інші обставини, вимоги, відповідальність, швидкість прийняття рішень, і це все кардинально відрізняється від мирних часів. Особливо на рівні керівництва війна потребує професійних, якісних, динамічних кроків. Дуже важливим фактором є кадрові питання, від яких залежить рівень довіри суспільства, ступінь життєздатності країни, її спроможність до боротьби, до відстоювання й просування національних інтересів

Гучним кадровим рішенням під час війни стало відсторонення Ірини Венедиктової, а потім, за підтримки парламенту, призначення Андрія Костіна на посаду генерального прокурора. Такий кадровий хід був обумовлений, перш за все, новими обставинами війни та ступенем відповідності особистості займаній посаді в екстремальних умовах воєнного часу.

Очолюваний Костіним Офіс генпрокурора України – це робота в режимі 24/7, пріоритет професійності понад усе, здатність приймати рішення в стресових умовах, готовність брати відповідальність, організація швидкої динаміки робочого процесу підрозділів, наполегливість у просуванні законності та справедливості не тільки всередині країни, а й принциповість і системність щодо відстоювання національних інтересів назовні.

На таких засадах генпрокурор Костін почав формувати керівну команду Офісу. Нещодавно був представлений його новий заступник – Олексій Хоменко, функціоналом якого стало кураторство сфери військової юстиції. Хоменко – командний гравець, який професійно та досконало орієнтується у визначеному для його діяльності колі питань, має досвід перебування на керівних посадах, здатний організувати здоровий й якісний робочий процес, має позитивний фаховий бекграунд.

45

Заступник Генарального прокурора України, Олексій Хоменко

Дмитро Вербицький також став частиною команди Офісу генпрокурора та заступником Костіна. Напрямок його відповідальності – питання, пов’язані з протидією правопорушенням в економічній сфері, ухиленням від сплати податків, митних платежів, у тому числі захисту інвестицій та екології. Вербицький пройшов багато щаблів у прокурорському відомстві, працював у різних підрозділах багатьох областей країни, займав керівні посади. Його характеризують як фахового, уважного, дисциплінованого керівника, який завжди приділяє увагу деталям, спершу бачить людину, а потім вивчає обставини справи.

44

Заступник Генерального прокурора України, Дмитро Вербицький

Генпрокурор Костін хоче бачити новий темп, якість і результативність роботи Офісу, яким йому довірили керувати. Тож до кожного керівника Офісу буде висока планка вимог. «Ми, всі, як команда маємо спільно працювати для перемоги на своєму фронті боротьби за справедливість"- робить акцент генпрокурор.

На Прикарпатті під час руху загорівся рейсовий автобус - поліцейський офіцер громади допоміг загасити пожежу
Події Відео 21 березня 2023

На Прикарпатті під час руху загорівся рейсовий автобус - поліцейський офіцер громади допоміг загасити пожежу

На Прикарпатті під час руху загорівся рейсовий автобус - поліцейський офіцер громади допоміг загасити пожежу