Енергоблок №4 Запорізької АЕС підключено до енергосистеми

20 листопада 2021
Енергоблок №4 Запорізької АЕС підключено до енергосистеми

Радіаційний фон в районі розташування електростанції у межах норми

Енергоблок Запорізької атомної електростанції після проведеного планового ремонту підключили до Об’єднаної енергосистеми України. Про це повідомляє пресслужба Запорізької АЕС.

«18 листопада 2021 року о 16 годині 43 хвилині після завершення планового середнього ремонту енергоблок №4 Запорізької АЕС підключено до енергосистеми. Ремонт енергоблока №4 завершено на 9 діб раніше запланованого терміну.

В даний час в роботі перебувають п'ять енергоблоків Запорізької АЕС. На енергоблоці №2 йде 79 доба планового середнього ремонту», – зазначається у повідомлені.

У пресслужбі також уточнили, що радіаційний фон в районі розташування електростанції у межах норми.

Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

«Радіаційний фон в районі розташування Запорізької АЕС і в санітарно-захисній зоні – 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону», – йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Запорізька АЕС відключила вже половину енергоблоків.

Зазначимо, напередодні Україна і CША підписали угоду про будівництво енергоблоку Хмельницької АЕС. Після пілотного проєкту можливе будівництво ще чотирьох енергоблоків. 

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів
Події Відео 22 грудня 2022

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів

Викрито організацію, яка займалася незаконним виготовленням особливо небезпечного психотропу PVP та налагодила канал його розповсюдження по Україні