Екс-депутат Держдуми заявив, що син Януковича фінансував створення "ДНР" і "ЛНР"

14 лютого 2018
Екс-депутат Держдуми заявив, що син Януковича фінансував створення

Олександр Янукович профінансував створення так званих "ДНР" і "ЛНР" з грошей, які отримала його "сім'я" за відмову від асоціації з ЄС та за дотримання проросійського курсу.

Про це заявив екс-депутат Держдуми Ілля Пономарьов після допиту в Оболонському райсуді Києва, передає "Укрінформ".

"За тією інформацією, яка в мене є, першочерговий етап того, що там відбувалося, з утворенням "ЛНР" і "ДНР" фінансувався конкретно Олександром Януковичем. Чому? Тому що в цьому світі на мові, зрозумілій вашому колишньому президенту, йому зробили "пред'яву" стосовно того, що "ми тобі грошей відвантажили, а ти не виконав свої зобов'язання, так давай роби щось корисне", – заявив екс-депутат.

За його словами від Януковича вимагали: залишаєтися президентом, щоб країна не йде в ЄС, не йде в НАТО, лишається у російській сфері впливу.

"Як наслідок, Янукович, втратив владу, і країна різко "хитнулася" у західний бік. Тобто стало не краще, а гірше. І говорили, що це якраз результат невмілих дій президента. Що він сам своїми руками розхитав ситуацію", - зазначив Пономарьов.

Що таке "сім'я" Януковича? – олігархічний клан, підконтрольний сім'ї Януковичів. До нього входили екс-керівники Нацбанку України (Сергій Арбузов), МВС України (Віталій Захарченко), Державної податковової адміністрації України (Олександр Клименко) та Державного агентства земельних ресурсів (Сергій Тимченко).

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему
Події Відео 17 березня 2023

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему

На Дніпропетровщині працювала розгалужена мережа шахрайських «сall-центрів» задля грошової наживи