Екс-депутат Держдуми заявив, що син Януковича фінансував створення "ДНР" і "ЛНР"

14 лютого 2018
Екс-депутат Держдуми заявив, що син Януковича фінансував створення

Олександр Янукович профінансував створення так званих "ДНР" і "ЛНР" з грошей, які отримала його "сім'я" за відмову від асоціації з ЄС та за дотримання проросійського курсу.

Про це заявив екс-депутат Держдуми Ілля Пономарьов після допиту в Оболонському райсуді Києва, передає "Укрінформ".

"За тією інформацією, яка в мене є, першочерговий етап того, що там відбувалося, з утворенням "ЛНР" і "ДНР" фінансувався конкретно Олександром Януковичем. Чому? Тому що в цьому світі на мові, зрозумілій вашому колишньому президенту, йому зробили "пред'яву" стосовно того, що "ми тобі грошей відвантажили, а ти не виконав свої зобов'язання, так давай роби щось корисне", – заявив екс-депутат.

За його словами від Януковича вимагали: залишаєтися президентом, щоб країна не йде в ЄС, не йде в НАТО, лишається у російській сфері впливу.

"Як наслідок, Янукович, втратив владу, і країна різко "хитнулася" у західний бік. Тобто стало не краще, а гірше. І говорили, що це якраз результат невмілих дій президента. Що він сам своїми руками розхитав ситуацію", - зазначив Пономарьов.

Що таке "сім'я" Януковича? – олігархічний клан, підконтрольний сім'ї Януковичів. До нього входили екс-керівники Нацбанку України (Сергій Арбузов), МВС України (Віталій Захарченко), Державної податковової адміністрації України (Олександр Клименко) та Державного агентства земельних ресурсів (Сергій Тимченко).

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами