Екран замість клавіатури: Apple запатентувала новий ноутбук.

01 березня 2018
Екран замість клавіатури: Apple запатентувала новий ноутбук.

У свіжому патенті Apple описується ноутбук, який замість фізичної клавіатури отримав великий додатковий екран OLED. Американська компанія подала заявку на реєстрацію патенту ще в третьому кварталі 2015 року, повідомляє "Новое время". Бюро США по патентах і торгових марках (USPTO) опублікувало цю патентну заявку компанії Apple 27 лютого. Патент описує "двоекранне обладнання з поліпшеною видимістю і придушенням відзеркалень". Таким чином, другий дисплей може також використовуватися в якості панелі для створення ескізів, для ігрових елементів управління і так далі.
Патент повідомляє про дві можливі версії пристрою. Перша, швидше за все, являє собою MacBook, в якому два екрани є частиною єдиного пристрою і з'єднуються за рахунок шарнірного механізму. Друга версія являє собою класичний пристрій "два в одному". Верхній дисплей можна було від'єднати і використовувати як автономний iPad. В описі патенту уточнюється, що кожна панель покрита спеціальним поляризаційним матеріалом, що знижує ймовірність появи відблисків. Сенсорна область замінить всі фізичні клавіші, а якщо буде запущено програму, кнопки будуть відображати символи, необхідні для роботи конкретної програми. Додамо, в ноутбуках MacBook Pro 2016 компанія Apple додала сенсорну панель Touch Bar, яка розташована над клавіатурою.

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки
Події Відео 05 червня 2023

Прикордонники: окупаційна тактика — це газові та «м'ясні» атаки

Старший лейтенант з позивним Філ та його бійці, які після степів Донеччини вибули на ротацію в прикордонні ліси України, підтвердили, що російське керівництво геть не цінує життя людей – особливо своїх солдатів
Останні статті