Екран замість клавіатури: Apple запатентувала новий ноутбук.

01 березня 2018
Екран замість клавіатури: Apple запатентувала новий ноутбук.

У свіжому патенті Apple описується ноутбук, який замість фізичної клавіатури отримав великий додатковий екран OLED. Американська компанія подала заявку на реєстрацію патенту ще в третьому кварталі 2015 року, повідомляє "Новое время". Бюро США по патентах і торгових марках (USPTO) опублікувало цю патентну заявку компанії Apple 27 лютого. Патент описує "двоекранне обладнання з поліпшеною видимістю і придушенням відзеркалень". Таким чином, другий дисплей може також використовуватися в якості панелі для створення ескізів, для ігрових елементів управління і так далі.
Патент повідомляє про дві можливі версії пристрою. Перша, швидше за все, являє собою MacBook, в якому два екрани є частиною єдиного пристрою і з'єднуються за рахунок шарнірного механізму. Друга версія являє собою класичний пристрій "два в одному". Верхній дисплей можна було від'єднати і використовувати як автономний iPad. В описі патенту уточнюється, що кожна панель покрита спеціальним поляризаційним матеріалом, що знижує ймовірність появи відблисків. Сенсорна область замінить всі фізичні клавіші, а якщо буде запущено програму, кнопки будуть відображати символи, необхідні для роботи конкретної програми. Додамо, в ноутбуках MacBook Pro 2016 компанія Apple додала сенсорну панель Touch Bar, яка розташована над клавіатурою.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами