Відносно порушників поліцейські склали адміністративні матеріали та направили до суду для прийняття рішення
Правоохоронці продовжують проводити профілактичні заходи щодо незаконних операцій з металобрухтом. Робота рейдових груп націлена на попередження, виявлення та припинення порушень чинного законодавства у цій сфері.
Зокрема правоохоронці перевіряють наявність дозвільної документації та фіксують правопорушення, пов’язані із викраденням кабелів зв’язку, а також елементів фортифікаційних споруд, які встановлені на блок-постах.
Протягом тижня дільничні офіцери поліції виявили п’ять пунктів прийому, які не мають відповідних документів.
За даними фактами складено адміністративні протоколи за ст. 164-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення - порушення законодавства, що регулює здійснення заготівлі металобрухту та операцій з металобрухтом. Складені адміністративні матеріали направлено до Святошинського районного суду м. Києва для прийняття рішення.