Держдеп закликав РФ не використовувати газ у політичному конфлікті

03 березня 2018

Держдепартамент США закликав Росію виконувати поставки газу через українську газотранспортну систему, як того вимагає рішення суду, а не використовувати його в якості політичної зброї.

«Поставки газу і транзит ніколи не повинні бути політичною зброєю. Ми очікуємо, що «Газпром» буде постачати газ по транзитному трубопроводу України згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу. Росія повинна довести, що є надійним постачальником газу», – заявила прес-секретар Державного департаменту США Хізер Нойєрт в Twitter.

 

Нагадаємо, 28 лютого за рішенням Стокгольмського арбітражу, НАК «Нафтогаз» України домігся компенсації в сумі 4,63 млрд дол США за недопоставку «Газпромом» узгоджених обсягів газу для транзиту.

1 березня заступник голови правління «Газпрому» Олександр Мєдвєдєв заявив, що російська компанія отримала і повернула передплату від «Нафтогазу», і не буде поставляти газ українському контрагенту з 1 березня. За словами Мєдвєдєва, це пов’язано з тим, що досі не погоджено додаткову угоду до діючого контракту з НАК «Нафтогаз» України на поставку газу, необхідну для початку поставок.

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему
Події Відео 17 березня 2023

У межах міжнародного співробітництва правоохоронці України та Латвії викрили масштабну шахрайську схему

На Дніпропетровщині працювала розгалужена мережа шахрайських «сall-центрів» задля грошової наживи