Держдеп закликав РФ не використовувати газ у політичному конфлікті

03 березня 2018

Держдепартамент США закликав Росію виконувати поставки газу через українську газотранспортну систему, як того вимагає рішення суду, а не використовувати його в якості політичної зброї.

«Поставки газу і транзит ніколи не повинні бути політичною зброєю. Ми очікуємо, що «Газпром» буде постачати газ по транзитному трубопроводу України згідно з рішенням Стокгольмського арбітражу. Росія повинна довести, що є надійним постачальником газу», – заявила прес-секретар Державного департаменту США Хізер Нойєрт в Twitter.

 

Нагадаємо, 28 лютого за рішенням Стокгольмського арбітражу, НАК «Нафтогаз» України домігся компенсації в сумі 4,63 млрд дол США за недопоставку «Газпромом» узгоджених обсягів газу для транзиту.

1 березня заступник голови правління «Газпрому» Олександр Мєдвєдєв заявив, що російська компанія отримала і повернула передплату від «Нафтогазу», і не буде поставляти газ українському контрагенту з 1 березня. За словами Мєдвєдєва, це пов’язано з тим, що досі не погоджено додаткову угоду до діючого контракту з НАК «Нафтогаз» України на поставку газу, необхідну для початку поставок.

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами