Де на Львівщині планують побудувати вітрові електростанції

01 березня 2018
Де на Львівщині планують побудувати вітрові електростанції Стратегія розвитку Львівщини передбачає розвиток вітрової енергетики.

Стратегія розвитку Львівщини передбачає розвиток вітрової енергетики. До 2020 року в області може з’явитися 8 нових вітрових електростанцій. Про це повідомляє "Турка – перлина Карпат".

За даними директора департаменту паливно-енергетичного комплексу Львівської облдержадміністрації Михайла Мельника, вітрова енергетика є важливою для Львівщини та є пріорітетом номер один в стратегії розвитку Львівщини до 2020 року.

"Ми маємо на різних стадіях різні проекти: це 8 проектів вітрових електростанцій загальної потужності 350 МВт", – сказав він.

За його словами, вітрові електростанції планують встановити в Яворівському, Дрогобицькому, Сколівському, Старосамбірському, Турківському та Радехівському районах області. Виміряти очікувану кількість виробленої електроенергії важко, оскільки вітер не є стабільним джерелом енергії.

"Наразі ми маємо 10 вітряків на 33,5 МВт, ми в 2,5 рази збілшили потужності в 2017 році порівняно із 2016 роком, і 2018 року плануємо як мінімум подвоїти їх. Це приватні інвестиції, як правило залучення європейських фінансових інституцій: ЄБРР та інші фонди", – додав він.

Стратегия развития Львовщины предусматривает развитие ветровой энергетики. К 2020 году в области может появиться 8 новых ветровых электростанций. Об этом сообщает "Турка - жемчужина Карпат".

По данным директора департамента топливно-энергетического комплекса Львовской облгосадминистрации Михаила Мельника, ветровая энергетика является важной для Львовщины и приоритет номер один в стратегии развития Львовщины до 2020 года.

"Мы на разных стадиях различные проекты: это 8 проектов ветровых электростанций общей мощности 350 МВт", - сказал он.

По его словам, ветровые электростанции планируют установить в Яворовском, Дрогобычском, Сколевском, Старосамборском, Турковском и Радеховском районах области. Измерить ожидаемое количество произведенной электроэнергии трудно, поскольку ветер не является стабильным источником энергии.

"Сейчас мы имеем 10 ветряков на 33,5 МВт, мы в 2,5 раза увеличили мощности в 2017 году по сравнению с 2016 годом и в 2018 году планируем как минимум удвоить их. Это частные инвестиции, как правило, привлечение европейских финансовых институтов: ЕБРР и другие фонды", - добавил он.

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів
Події Відео 22 грудня 2022

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів

Викрито організацію, яка займалася незаконним виготовленням особливо небезпечного психотропу PVP та налагодила канал його розповсюдження по Україні