Чубаров не виключає звільнення Криму без боїв на півостров

23 листопада 2022
Чубаров не виключає звільнення Криму без боїв на півостров

Просування ЗСУ в бік Кримського півострова може вплинути на внутрішні процеси у кремлі, коли в рф будуть змушені вивести війська з півострова

Таку думку висловив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«Якщо ЗСУ завтра перекриють коридор через суходіл, яким користуються російські окупанти, – через Чонгар, Мелітополь, Маріуполь до території рф, якщо буде звільнений Мелітополь, Бердянськ, українські війська підходитимуть до Криму, які процеси будуть відбуватися у військово-політичному керівництві росії, в оточенні путіна? Мені здається, якщо ці процеси будуть загрожувати росії як державі більшими нещастями з точки зору очільників кремля, аніж втрата Криму, якщо вони зможуть призвести до розпаду рф, ті, хто на той момент сидітимуть у кремлі, намагатимуться зберегти росію в існуючих кордонах. Для цього їм доведеться терміново виводити війська з окупованих українських територій. Я не виключаю, що звільнення Криму таким чином може відбутися без боїв», – зазначив Чубаров.

Як повідомлялось, Чубаров закликав росіян, які незаконно оселилися в тимчасово окупованому Криму, терміново залишити півострів.

Джерело Укрінформ
Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині
Події Відео 15 листопада 2022

Андрій Костін: 10 мобільних груп з документування злочинів вже працюють на Херсонщині

Про це заявив Генеральний прокурор на брифінгу під час робочого візиту на Одещину