Чоловіку, який в умовах дефіциту пального продав більше тонни дизпалива підприємства загрожує суд

11 серпня 2022
Чоловіку, який в умовах дефіциту пального продав більше тонни дизпалива підприємства загрожує суд

Зловмисник набирав у каністри пальне, розраховувався паливною картою фірми, на якій працював, а потім продавав його знайомим

Таким чином фігурант наніс роботодавцю збитків на 60 тисяч гривень, за що йому загрожує до трьох років тюремного ув’язнення.

До Святошинського управління поліції із заявою звернувся директор одного із товариств з обмеженою відповідальністю про те, що після проведення інвентаризації виявлено нестачу пального загальною вартістю 60 тисяч гривень. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження та розпочали перевірку.

У ході слідчих дій поліцейські встановили, що до злочину причетний 37-річний водій. Зловмисник, маючи безперешкодний доступ до паливної карти, користувався довірою колег, за якими вона була теж закріплена.

Аби збагатитися під час складної ситуації на ринку пального, працівник набирав у пластикову тару дизпаливо та розраховувався картою підприємства. Потім, аби швидко збувати товар, чоловік пропонував його знайомим за нижчою ціною, ніж закупляло товариство. Так, протягом трьох тижнів, чоловік заволодів та збув більше тонни пального.

За даним фактом слідчі Святошинського управління поліції провели досудове розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України – шахрайство.

За погодженням із Святошинською окружною прокуратурою фігуранту повідомлено про підозру, а матеріали разом із доказовою базою скеровано до суду для розгляду справи по суті. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.

У Харкові поліцейські викрили сутенерку, яка залучала до «бізнесу» і неповнолітніх
Події Відео 30 березня 2023

У Харкові поліцейські викрили сутенерку, яка залучала до «бізнесу» і неповнолітніх

Сутенерку затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України