Apple розробляє навушники-конкуренти Bose і Sennheiser

25 червня 2018
Apple розробляє навушники-конкуренти Bose і Sennheiser

Американська корпорація Apple в наступному році оновить свої бездротові навушники AirPods, а також представить нові накладні навушники зі студійною якістю звуку. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

За даними агентства, у нових навушниках компанія хоче виправити всі недоліки її продукції, на які найчастіше скаржаться користувачі. Зокрема, корпорація має намір ввести активне шумозаглушення, захист від вологи при фітнесі, а також поліпшити якість звуку під час відтворення музики.
 
Згідно з інформацією джерел агентства, компанія також працює над бездротовим футляром-зарядкою для навушників, які будуть сумісні із зарядним пристроєм AirPower.
 
Також передбачається, що в нові AirPods вмонтують датчики пульсу.
 
Спочатку навушники мали вийти наприкінці поточного року, проте надалі випуск був перенесений через проблеми з розробкою, стверджує агентство.
 
Вартість нових AirPods, імовірно, буде вищою за ціну на нинішню модель, повідомив співрозмовник. У компанії очікують, що ця модель складе конкуренцію продуктам Bose і Sennheiser.
 
Раніше повідомлялося, що в жителя штату Флорида Джейсона Колона вибухнув один з бездротових навушників Apple AirPods.
 
 
На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів
Події Відео 22 грудня 2022

На Закарпатті перекрито масштабний канал незаконного виготовлення та збуту психотропів

Викрито організацію, яка займалася незаконним виготовленням особливо небезпечного психотропу PVP та налагодила канал його розповсюдження по Україні