Apple розробляє навушники-конкуренти Bose і Sennheiser

25 червня 2018
Apple розробляє навушники-конкуренти Bose і Sennheiser

Американська корпорація Apple в наступному році оновить свої бездротові навушники AirPods, а також представить нові накладні навушники зі студійною якістю звуку. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

За даними агентства, у нових навушниках компанія хоче виправити всі недоліки її продукції, на які найчастіше скаржаться користувачі. Зокрема, корпорація має намір ввести активне шумозаглушення, захист від вологи при фітнесі, а також поліпшити якість звуку під час відтворення музики.
 
Згідно з інформацією джерел агентства, компанія також працює над бездротовим футляром-зарядкою для навушників, які будуть сумісні із зарядним пристроєм AirPower.
 
Також передбачається, що в нові AirPods вмонтують датчики пульсу.
 
Спочатку навушники мали вийти наприкінці поточного року, проте надалі випуск був перенесений через проблеми з розробкою, стверджує агентство.
 
Вартість нових AirPods, імовірно, буде вищою за ціну на нинішню модель, повідомив співрозмовник. У компанії очікують, що ця модель складе конкуренцію продуктам Bose і Sennheiser.
 
Раніше повідомлялося, що в жителя штату Флорида Джейсона Колона вибухнув один з бездротових навушників Apple AirPods.
 
 
«З Осуховським будуть говорити на чистоту»
Відео 29 квітня 2021

«З Осуховським будуть говорити на чистоту»

У травні на телеканалі ITV та на YouTube-каналі стартує авторська програма «З Осуховським на чистоту». Автор і ведучий проекту – відомий політик, нардеп двох скликань Олег Осуховський, якого глядачі не раз бачили в етері, однак вперше він виступить у новій ролі ведучого. Гості програми – відомі та успішні люди – політики, бізнесмени, артисти не тільки з України, а й за її межами