15 причин вживати імбир щодня

02 березня 2018
15 причин вживати імбир щодня

15 вагомих аргументів випивати щодня чашку імбирного чаю!

Імбир є універсальним і поширеним інгредієнтом в усіх кухнях світу.

Він містить багато компонентів, які забезпечують терапевтичні переваги, антиоксидантні і протизапальні властивості. Таким чином, імбир рекомендується вживати щодня.

Його можна використовувати для приготування різних страв або просто вживати у вигляді чаю.

Користь для здоров’я, яку надає корінь імбиру, незвичайна. Ось 15 переваг, які приносить вживання імбиру, про які ви, ймовірно, ще не знаєте:

1. Допомагає уникнути захворювань судин і серця
Імбир повний протизапальних і антиоксидантних властивостей, які можуть понизити ризик серцевих захворювань і інсульту. Поєднання імбиру з часником і цибулею дає ще більш дивовижні результати. Ці три продукти мають здатність очищати артерії і зміцнювати здоров’я серця.

2. Знижує ризик розвитку хвороби Альцгеймера
Імбир може запобігти втраті клітин мозку. Хвороба Альцгеймера виникає через пошкодження клітин мозку. Тому щоденне вживання невеликої кількості імбиру допомагає уникнути втрати пам’яті.

3. Покращує травлення
Імбир надзвичайно ефективний і корисний для здоров’я травлення. Він збільшує ефективність травної системи і допомагає при синдромі роздратованого кишківника.

4. Знижує ризик розвитку раку
Ця неймовірна спеція може лікувати і запобігати деяким фатальним захворюванням, такі як рак яєчників. Він вбиває ракові клітини і стимулює здорові клітини.

5. Допомагає позбавитися від зайвої ваги
Імбир прискорює обмін речовин, спалює жир і покращує загальне самопочуття. Таким чином, регулярне споживання імбиру сприятиме процесу втрати ваги.

6. Збільшує витривалість
Коли ваші м’язи втомилися, і ви почуваєте себе виснаженими, ви можете вживати імбир, і ви відчуєте негайні результати. Ви можете споживати його після тренування і всякий раз, коли вам треба більше енергії і сил.

7. Контролює апетит і рівень глюкози в крові
Імбир підтримує нормальні рівні глюкози і запобігає розвитку діабету. Це також важливо для процесу втрати ваги і може поліпшити настрій.

8. Допомагає краще засвоювати поживні речовини
Імбир допоможе вашому організму краще засвоїти поживні речовини, необхідні йому.

9. Позбавити від запалення і болів в суглобах
Заспокійливі властивості імбиру можуть полегшити хронічний біль і запалення. Він може заспокоїти запалення суглобів і артрит.

10. Очищає організм від токсинів
Додавання імбиру у вашу їжу відкриває лімфатичні канали і вимиває токсини.

11. Покращує циркуляцію крові
Поганий кровообіг може викликати різні проблеми і може завдати шкоди нашому здоров’ю. Корінь імбиру є відмінним природним засобом для хорошого кровообігу.

12. Допомагає зменшити симптоми діабету
Імбир підвищує чутливість до інсуліну і, таким чином, запобігає і допомагає позбавитися від симптомів діабету. Окрім допомоги при діабеті, він також може запобігти діабетичним ускладненням, такі як діабетична ретинопатія.

13. Зціляє виразки шлунку
Виразки шлунку можна вилікувати при регулярному споживанні імбиру, що в шість разів сильніше, ніж препарати проти виразок. Крім того, імбирна олія може допомогти запобігти утворенню виразок і має величезні терапевтичні властивості.

14. Усуває метеоризм
Ви можете позбавитися від підвищеного газоутворення, щодня вживаючи імбирний чай.

15. Освіжить дихання

Погане дихання може бути дуже принизливим і дратівливим. Імбирний чай може допомогти в усуненні неприємного запаху з рота, нейтралізуючи запах і покращуючи дихання.

Геннадій Труханов: Росія сьогодні стала на шлях шантажу та спекуляцій
Суспільство Відео 28 вересня 2022

Геннадій Труханов: Росія сьогодні стала на шлях шантажу та спекуляцій

Наявність військової бази росії в Криму створює небезпеку для всього Чорноморського басейну та Одеси зокрема